سه شنبه، 28 دى 1400 - 7:58

سپاه پاسداران می گوید در مورد امنیت ایران با کسی تعارف ندارد

شماره: 10345
Aa Aa

پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه گفته هر نقطه‌ای که تروریست‌ها در آنجا حضور، سازماندهی و استقرار داشته باشند را مورد حمله قرار خواهیم داد.

رزمایش اقتدار شهدای کُرد مسلمان آغاز شد؛
سپاه پاسداران می گوید در مورد امنیت ایران با کسی تعارف ندارد

محمد پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در رزمایش اقتدار شهدای کُرد مسلمان از آغاز مرحله نهایی این رزمایش نیروی زمینی سپاه در منطقه عمومی کردستان خبر داد و اظهار داشت:

منطقه رزمایش اقتدار شهدای کُرد مسلمان از دهانه منطقه شیلر در مرز عراق تا ارتفاعات خشن چهل‌چشمه ادامه دارد و ابعاد بسیار وسیعی از منطقه را که بیشتر آن از مرز شمال شرق عراق است، در بر‌ می‌گیرد. رزمایش "اقتدار شهدای کرد مسلمان" از جمله رزمایش‌های سالانه نیروی زمینی سپاه در شمال غرب، غرب و جنوب شرق کشور است که در منطقه عمومی کردستان در حال برگزاری است. منطقه این رزمایش متصل به مرز اقلیم شمال عراق بوده و ممکن است برخی تروریست‌ها از این جغرافیا استفاده و در این منطقه حضور پیدا کنند که یکی از مهم‌ترین اهداف این رزمایش پاک‌سازی این مناطق از لوث تروریست‌ها است.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از تسنیم، وی از هدف قرار دادن عقبه‌ها و مقرهای تروریست‌ها در نقاط پیرامونی رزمایش خبر داد و افزود:

در سال‌های قبل نیز این عملیات‌ها با هدف پاک‌سازی منطقه از لوث تروریست‌ها و اشرار صورت می‌گرفت و در واقع ضدانقلاب و حامیان امنیت دریافته‌اند که ما در موضوع امنیت کشور و ملت ایران با کسی تعارف نداریم.

فرمانده نیروی زمینی سپاه با تأکید بر اینکه "هر نقطه‌ای که تروریست‌ها در آنجا حضور، سازماندهی و استقرار داشته باشند مورد حمله قرار خواهیم داد" خاطرنشان کرد: در سال 97 و 98 نیز مرکز تروریست‌ها در کوه سنجق و مقرهایی در حاشیه مرزی با اقلیم عراق مورد حملات موشکی، پهپادی و توپخانه‌ای نیروی زمینی سپاه قرار گرفت.

وی همچنین با تأکید بر اینکه "پاک‌سازی منطقه از لوث تروریست‌ها را با قدرت ادامه خواهیم داد" گفت: در سال جاری نیز هر حرکتی را که از سوی تروریست‌ها انجام پذیرد با قاطعیت پاسخ خواهیم داد.

فرمانده نیروی زمینی سپاه اظهار کرد:

به مردم عزیز و عشایر شمال عراق نیز توصیه می‌کنیم که عناصر گروهک‌های تروریستی را از پیرامون خود طرد کرده و در صورتی که توان این اقدام را نداشتند از آنها فاصله بگیرند چراکه هر قرارگاه و پایگاهی مربوط به تروریست‌ها در کانون اهداف ما قرار دارد.

 

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان