چهارشنبه، 13 اسفند 1399 - 9:57

علم‌الهدی خواستار مدیریت استانی کرونا در ایران شد

شماره: 10271
Aa Aa

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفته نمی‌شود از مرکز برای همه استان‌ها تصمیم‌گیری شود. اجازه دهند خود استان مدیریت مسئله را در استان در دست بگیرد.

در وبینار مشترک با رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی؛
علم‌الهدی خواستار مدیریت استانی کرونا در ایران شد

علم‌الهدی، امام جمعه مشهد و نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در وبینار مشترک با رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی خراسان رضوی گفت:

بحث ما از اول این بوده که هر استان باید خودش با توجه به شرایط خودش در خصوص کرونا تصمیم‌گیری مستقل باشد. مشکلات هر منطقه اقلیمی است و هر منطقه مشکلات مربوط به خود را دارد اما اجازه تصمیم‌گیری اقلیمی داده نمی‌شود.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از خراسان، او افزود:

بسیاری مسائل و مشکلات مربوط به استان‌هاست. نمی‌شود از مرکز برای همه استان‌ها تصمیم‌گیری شود. اجازه دهند خود استان مدیریت مسئله را در استان در دست بگیرد.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی ادامه داد: هر منطقه تابع شرایط خودش است. مشهد و خراسان رضوی شرایط خاصی دارد که در هیچ کجای کشور این شرایط وجود ندارد اما متأسفانه این شرایط در تصمیم‌گیری‌ها لحاظ نمی‌شود.

 علم الهدی بیان کرد: فشار از طرف مردم وجود دارد که اقتصاد شهر خوابیده و تا زائر نیاید این مشکلات حل نمی‌شود. فشار می‌آورند که باید چه کنیم و باید این وضعیت برای آنان روشن شود.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان