فعالان عرصه انتخابات از سیاه‌نمایی پرهیز کنند | اسپادانا خبر
 
 
پنجشنبه، 30 فروردين 1403 - 9:07

فعالان عرصه انتخابات از سیاه‌نمایی پرهیز کنند

شماره: 24706
Aa Aa

مسئولان نباید از ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها، نشاط و انگیزه جوانی غفلت کنند| حفظ وحدت و انسجام ملی یکی از مهمترین ضرورت‌ها در عرصه تبلیغات انتخاباتی است.

رئیس جمهور اسلامی ایران در جلسه هیئت دولت؛
فعالان عرصه انتخابات از سیاه‌نمایی پرهیز کنند

رئیس جمهور اسلامی ایران با تاکید بر ضرورت تلاش همگانی برای برگزاری هر چه پرشورتر انتخابات اظهار داشت:

توجه به قانون، رعایت اخلاق انتخاباتی و اتخاذ رویکرد امیدآفرین و پرهیز از سیاه‌نمایی مورد توجه همه کسانی باشد که در عرصه انتخابات و تبلیغات انتخاباتی فعالیت می‌کنند.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، سید ابراهیم رئیسی در جلسه هیئت دولت بر ضرورت اعتماد کردن و میدان دادن به جوانان تاکید و تصریح کرد:

در طول تاریخ انقلاب اسلامی هر جا به جوانان مسئولیت سپرده شده آنجا عرصه موفقیت و کسب دستاورد‌های بزرگ بوده است. این جوانان بودند که میدان دفاع مقدس را مدیریت کردند و لذا مسئولان بخش‌های مختلف نباید از ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها، نشاط و انگیزه جوانی غفلت کنند.

رئیسی با اشاره به نزدیک شدن به روز برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر ضرورت تلاش همگانی برای برگزاری هر چه پرشورتر این رویداد مهم اظهار داشت:

نظام جمهوری اسلامی در ۴۵ سال گذشته خدمات و دستاورد‌های ارزشمندی داشته که باید پاس داشته شوند.حفظ وحدت و انسجام ملی یکی از مهمترین ضرورت‌ها در عرصه تبلیغات انتخاباتی است و اساسا خود انتخابات باید یکی از جلوه‌های مهم و بزرگ انسجام ملی باشد

رئیسی برگزاری نمایشگاه رسانه‌های ایران در آستانه برگزاری انتخابات را اقدامی شایسته و زمینه‌ساز ایجاد فضای تضارب آرا و اندیشه‌ها و گفتگو دانست که می‌تواند زمینه‌ساز برگزاری پرشورتر انتخابات باشد تا برگ زرین دیگری به دفتر حماسه‌آفرینی‌های ملت ایران افزوده شود.

او به وتوی دوباره قطعنامه آتش‌بس فوری در غزه از سوی آمریکا اشاره و خاطرنشان کرد:

امروز بدون تردید آمریکا محور و در رأس همه شرارت‌ها در عالم و بانی اصلی جنایات و نسل‌کشی در غزه و مقصر تداوم این جنایات است و همه دنیا باید این اقدامات را محکوم کنند.

رئیسی با اشاره به اعلام خبر بازگرداندن اموال بابک زنجانی به کشور، تلاش‌های سازمان اطلاعات سپاه و نیز همکاری مسئولان قوه قضائیه را که با هم‌افزایی و پیگیری مجدانه اطلاعاتی و قضایی این پرونده را به نتیجه رساندند شایسته قدردانی دانست و اظهار داشت:

این اموال به طور کامل متعلق به ملت و دولت جمهوری اسلامی ایران است و به عنوان پشتوانه پولی کشور به خزانه بانک مرکزی باز می‌گردد.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان