قدرت موشکی و پهپادی خود را ارتقا می دهیم | اسپادانا خبر
 
 
سه شنبه، 26 تير 1403 - 12:26

قدرت موشکی و پهپادی خود را ارتقا می دهیم

شماره: 23164
Aa Aa

ابرقدرت‌ها درخواست خرید تجهیزات پیشرفته و پدافندی از ما دارند| آمادگی داریم بخشی از تجهیزات دفاعی و هوافضا را در اختیار بسیج قرار دهیم.

حاجی زاده، فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران؛
قدرت موشکی و پهپادی خود را ارتقا می دهیم

امیر علی حاجی زاده، فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران در بیست و چهارمین مجمع عالی فرماندهان سپاه تولید قدرت در سپاه را عنایت خدای متعال توصیف کرد.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از به نقل از سپاه نیوز، او گفت:

تلاش می‌کنیم تا قدرت موشکی و پهپادی خود را هر چه بیشتر ارتقا دهیم.

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه اظهار داشت:

یک روز دشمن در موضع آفندی بود و ما نگران پدافند بودیم اما امروز ما در موضع آفندی هستیم و دشمنان ما به دنبال تکمیل شبکه پدافندی خود هستند. امروز ابرقدرت‌ها که روزی ما با چند واسطه هم نمی توانستیم با آنها صحبت کنیم درخواست خرید تجهیزات پیشرفته و پدافندی از ما دارند. امروز غرب به سرکردگی آمریکا و هم پیمانانش به مثابه دوتیغه قیچی عمل می کنند و قصد ضربه زدن به اقتصاد ما را دارند از این رو  ما باید تلاش کنیم مشکلات اقتصادی را حل کنیم.

وی افزود :

دشمنان ما امروز با تمامی امکانات و ظرفیت ها  بسیج شده اند تا به ایران اسلامی ضربه بزنند؛ در این شرایط سپاه یار و مدد کار دولت برابر هجمه های دشمنان و خنثی سازی توطئه های آنان است.

حاجی زاده با بیان اینکه باید با جهاد تبیین، جوانان و نسل امروز را با پیشرفت ها آشنا کنیم گفت:

نیروی هوا فضای سپاه آمادگی دارد تا در کنار سایر نیروها از سازمان بسیج مستضعفین حمایت کند. ما این امکان را داریم برای نشان دادن میزان پیشرفت‌ها در حوزه‌های دفاعی و هوافضا بخشی از تجهیزات را در اختیار بسیج قرار دهیم تا از این ظرفیت برای جهاد تبیین  بین جوانان و نوجوانان استفاده کند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان