ملت با نعمت ولایت از حوادث عبور خواهد کرد | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 28 خرداد 1403 - 13:57

ملت با نعمت ولایت از حوادث عبور خواهد کرد

شماره: 25511
Aa Aa

امیر سرلشکر موسوی می گوید ملت ایران در انتخابات ریاست جمهوری بار دیگر نشان خواهد داد در مقابل دشمنان خواهند ایستاد.

فرمانده کل ارتش در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت؛
ملت با نعمت ولایت از حوادث عبور خواهد کرد

امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت گفت:

واقعا باید به این ملت بزرگ و این مردم قدرشناس که اینگونه از لحظه ای که خبر سقوط بالگرد رییس جمهور و هیئت همراه ایشان را شنیدند و تمام احساسات و عواطف قلبی خودشان را به هر نحوی که توانستند برای ادای احترام به این عزیز ابراز کردند و دنیا مبهوت بزرگی این ملت است تبریک گفت.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایلنا، وی ادامه داد:

با وجود همه توطئه‌های رسانه‌ای برای سوء استفاده از این ضایعه دشمنان نظام و ملت تلاش کردند زخمی دیگر بر این ملت بزنند اما حضور میلیونی ملت مسلمان در تشییع این پیکرها نشان داد ملت بزرگ ایران زنده و ایستاده است و با قدرت به پیش می رود.  این ملت اولین بار نیست که از چنین حوادث و موانعی عبور می کند. ملت بزرگ ایران با نعمت وجود ولایت از این حادثه همچون حوادث گذشته انقلاب عبور خواهد کرد و یکبار دیگر خورشید درخشان انقلاب اسلامی در جهان پرتو نورانی خود را نمایان خواهد کرد. ملت ایران از دل آتش ها همیشه سربلند بیرون آمده است.

فرمانده ارتش اظهار کرد:

در روزهایی که پیش رو داریم انتخابات ریاست جمهوری را پیش رو خواهیم داشت. ملت ایران بار دیگر نشان خواهد داد در مقابل دشمنان خواهد ایستاد و این به برکت صبوری و ایستادگی خانواده شهدا و خون شهدایی است که جان خود را نثار این کشور کرده‌اند. امیدوارم خداوند به ملت ایران رو سفیدی و پیروزی‌های بیشتری عنایت بفرماید.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان