وحدت ارتش و سپاه نقطه امید رهبر است | اسپادانا خبر
 
 
چهارشنبه، 8 آذر 1402 - 15:02

وحدت ارتش و سپاه نقطه امید رهبر است

شماره: 23634
Aa Aa

او گفته قدرت ولایت قوی‌ترین امپراتوری بشر را از پای درآورد و اسلام را درخشش داد؛ به فضل الهی ما نیز در زیر سایه ایشان پیش می‌رویم و جهاد ادامه دارد.

حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران عنوان کرد؛
وحدت ارتش و سپاه نقطه امید رهبر است

حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران در نشست فرماندهان و مسئولین عالی ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران با عنوان "شکوه وحدت" اظهار کرد:

با مجاهدت، جانفشانی و ایثار فرزندان این مرز و بوم در ۸ سال دفاع مقدس حماسه‌ای جاودان در تاریخ اسلام رقم خورد.

به گزارش اسپادانا خبر، سلامی، اخوت، همدلی و برادری میان ارتش و سپاه را نقطه امید رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت ایران و موجب یاس دشمنان توصیف کرد و گفت:

همدلی و برادری ارتش و سپاه در میدان و در قلب خطر شکل گرفت و اساس آن بر ایثار بود؛ این برادری محصول جهاد در راه خدا و لحظه‌های پرافتخاری بود که از دل آتش و خون حاصل شد و دلاور مردان این سرزمین در تاریخ به یادگار گذاشتند. دو نهاد نیرومند ارتش و سپاه و ید واحده اسلام در عصر حاضر ریشه گرفته از ترکیب خون‌های پاک بوده و شجره طیبه برادری عمیق این دو نهاد ریشه در ایمان‌های مستحکم مردان ثابت قدم دارد.

وی افزود:

طی سالیان متمادی صدا‌های شیطانی طنین انداز شده از حلقوم دشمنان تلاش کرده اند تا گوش جوان ما را پژواک فریاد‌های خود کنند اما به فضل الهی در مقابل به هم پیوستگی و درخشش مردان جهاد ناکام مانده است.

سلامی، فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی ایران را بازمانده و امتداد نسل فرماندهان شهید همچون سپهبد علی صیاد شیرازی و شهید آبشناسان برشمرد و گفت:

از خانواده غیور مردان عرصه مجاهدت در نیرو‌های مسلح به‌ویژه همسران آن‌ها که به عنوان نماد‌های پرافتخار زن مسلمان زیباترین نقش را در تقویت ایمان، ترغیب به جهاد و انتظار برای شهادت برعهده داشتند قدردانی می‌کنم. منبع قدرت ما از دو حقیقت عظمای ولایت و شهادت نشأت می‌گیرد و تا این دو حقیقت جاری و موهبت الهی برای ما برقرار است هیچکس نمی‌تواند خللی در روند پیشرفت ما ایجاد کند. قدرت ولایت قوی‌ترین امپراتوری بشر را از پای درآورد؛ اسلام را درخشش داد و به مسلمانان عزت و اعتبار و افتخار بخشید و به فضل الهی ما نیز در زیر سایه ایشان پیش می‌رویم و جهاد ادامه دارد.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان