وزیر بهداشت ایران: اختیاری برای مقابله با ترددهای بی رویه ندارم | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 31 ارديبهشت 1403 - 13:28

وزیر بهداشت ایران: اختیاری برای مقابله با ترددهای بی رویه ندارم

شماره: 11059
Aa Aa

نمکی نوشته ای کاش می‌توانستم با شیوه‌هایی سختگیرانه‌تر و تادیب اندکی که رعایت نمی‌کنند در مهار بیماری توفیقات بیشتری تقدیم مردم ایران کنم.

از مظلومیت و بردباری‌ کادر درمان شرمسارم؛
وزیر بهداشت ایران: اختیاری برای مقابله با ترددهای بی رویه ندارم

وزیر بهداشت ایران با انتشار پستی در اینستاگرام از بی‌توجهی و ساده‌انگاری نسبت به بیماری کووید – ۱۹ انتقاد کرد.

به گزارش اسپادانا خبر، متن منتشر شده توسط سعید نمکی به شرح زیر است:

«پس از روزهای سخت و نفس‌گیر و مهار موارد ابتلا و مرگ و میر در اقصی نقاط کشور با تلاش شبانه روزی همکارانم و شهادت، ابتلا و زمین‌گیر شدن تعدادی از آن‌ها و نزدیک شدن مجدد مرگ و میرها به سمت دو رقمی ای‌کاش توانی، اختیاری، ابزاری یا مددی فراتر از تمنا و خواهش و التماس داشتم تا با این ترددهای بی‌رویه برای روزهای سخت‌ خیز مجدد بیماری و زحمت و گرفتاری همکارانم مضطرب نمی‌شدم و تا این حد از مظلومیت، خستگی و بردباری‌شان شرم‌ساز نمی‌گشتم.

ای کاش می‌توانستم با تمسک به شیوه‌هایی سختگیرانه‌تر و تادیب اندکی که رعایت نمی‌کنند و با بی‌توجهی حقوق شهروندی انبوهی را که رعایت می‌کنند زیر پا می‌گذارند در مهار بیماری توفیقات بیشتری تقدیم مردم نازنین سرزمینم کنم. گرچه شهادت منتهی آرزوی ما در خدمتگزاری به مردم دردمند کشورمان است اما ای کاش عزیزترین فرزندان رنج‌کشیده‌مان به‌عنوان مدافع سلامت قربانی ساده‌انگاری و بی‌توجهی گروهی نمی‌شدند و ای کاش همگان با رعایت شیوه‌نامه‌ها فرصت بازتوانی دیگرمان ببخشند تا اگر خدایی ناکرده پاییزی سخت در راه بود همکاران رنجورم شاداب و با طراوت همچون گذشته در مقابل هجمه سنگین بیماری تاب آورند و ای کاش هنگامی که برای تهیه مایحتاج روز مبادا التماس می‌کنم گروهی دردنامه‌هایم را تقاضای عادی در شرایط غیر اضطراری نپندارند و ای کاش خداوند به حرمت شب‌های سوزناک عزای حسینی این بلا را از جان ملت امام حسین (ع) و عالم بشریت دور کند و ای کاش... .»

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان