پنجشنبه، 30 دى 1400 - 6:25

کرونا در ایران جان ۱۰۹ بیمار دیگر را گرفت

شماره: 11073
Aa Aa

از دیروز تا امروز یک هزار و ۶۴۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در ایران شناسایی شده و مجموع بیماران کووید۱۹ به ۳۷۵ هزار و ۲۱۲ نفر رسیده است.

با اعلام سخنگوی وزارت بهداشت ایران؛
کرونا در ایران جان ۱۰۹ بیمار دیگر را گرفت

سیماسادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت ایران گفت:

از دیروز تا امروز ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، یک هزار و ۶۴۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۵۷۳ نفر از آنها بستری شدند.

به گزارش اسپادانا خبر، وی افزود:

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۳۷۵ هزار و ۲۱۲ نفر رسید.

لاری ادامه داد: در طول ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۹ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۲۱ هزار و ۵۷۱ نفر رسید.

وی گفت:

تا کنون ۳۲۳ هزار و ۲۳۳ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند. ۳۷۲۹ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند و تا کنون سه میلیون و ۲۳۱ هزار و ۱۱۰ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

به گفته وی، استانهای تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، یزد، زنجان و قزوین در وضعیت قرمز و استانهای آذربایجان غربی، البرز، فارس، لرستان، هرمزگان، اردبیل، بوشهر، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، خراسان جنوبی، مرکزی، ایلام، چهارمحال و بختیاری، گلستان و خوزستان در وضعیت هشدار قرار دارند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان