يكشنبه، 5 تير 1401 - 9:11

تقویم مقاومت ِ مایکل مور بر علیه ترامپ

شماره: 2926
Aa Aa

مایکل مور اعلام کرده با راه انداختن این وب سایت به مخالفان ترامپ کمک می‌کند تا با اعتراض‌هایی که حتی در دیگر کشورها علیه ترامپ می‌شود آشنا شوند.

برای کمک به مخالفان دولت فعلی دولت آمریکا؛
تقویم مقاومت ِ مایکل مور بر علیه ترامپ

به گزارش اسپادانا خبر، مایکل مور کارگردان معترض امریکایی اعلام کرد به دنبال راه‌هایی روزانه است تا بتواند به مخالفان دولت فعلی آمریکا کمک کند تا بهتر بتوانند نظراتشان را ابراز کنند. مور یک وب‌سایت رایگان با عنوان «تقویم مقاومت» درست کرده تا عملکرد هر روز مردم را از سراسر کشور در مخالفت با ریاست جمهوری ترامپ ارائه کند.
از زمان انتخاب ترامپ او از مخالفان رییس جمهوری در شبکه‌های اجتماعی حمایت کرده که جدیدترین آنها اعلام حضورش در راهپیمایی مخالفان ترامپ در روز جهانی زن است. اکنون مور اعلام کرده با راه انداختن این وب سایت به مخالفان ترامپ کمک می‌کند تا با اعتراض‌هایی که حتی در دیگر کشورها علیه ترامپ می‌شود آشنا شوند.
او با انتشار یک توییت در این تقویم از همه مردم آمریکا و حتی دیگر کشورهای جهان خواست تا هر روز در این وب‌سایت مطلب بگذارند. برای مثال اکنون در این وب‌سایت نوشته شده که برنامه‌های روز دوشنبه شامل سیل تلفن به کاخ سفید است تا از ترامپ بخواهند استعفا کند. یک دعوت برای پوشیدن لباس تمام سیاه برای نشان دادن اعتراض خود در سراسر ایالت‌ها نیز مطرح شده است.

منبع/ مهر

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان