با هدایت یک ایرانی تیم فوتبال زیر ۲۰سال آمریکا قهرمان کونکاکاف شد | اسپادانا خبر
 
 
چهارشنبه، 12 مهر 1402 - 19:29

با هدایت یک ایرانی تیم فوتبال زیر ۲۰سال آمریکا قهرمان کونکاکاف شد

شماره: 3070
Aa Aa

امید نمازی بعد از جدایی از تیم ملی فوتبال ایران به آمریکا برگشت و هدایت تیم فوتبال زیر ۱۸ ساله‌ها و دستیاری در تیم زیر ۲۰ سال آمریکا را برعهده گرفت.

پس از بازی مقابل هندوراس؛
با هدایت یک ایرانی تیم فوتبال زیر ۲۰سال آمریکا قهرمان کونکاکاف شد

به گزارش اسپادانا خبر، تیم فوتبال زیر ۲۰سال آمریکا که امید نمازی مربی ایرانی سابق تیم ملی فوتبال کشورمان در کادر فنی آن حضور دارد با پیروزی مقابل هندوراس قهرمان کونکاکاف شد.

تیم جوانان آمریکا که پیش از این صعود خود به رقابت های جام جهانی جوانان را قطعی کرده بود، بامداد امروز مقابل هندوراس در وقت‌های قانونی به تساوی دست پیدا کرد تا بازی به پنالتی کشیده شود. در ضربات پنالتی جوانان آمریکایی موفق شدند با نتیجه ۵ بر ۳ هندوراس را شکست دهند و عنوان قهرمانی را از آن خود کنند.

امید نمازی بعد از جدایی از تیم ملی فوتبال ایران به آمریکا برگشت و از حدود دو سال پیش و در زمان سرمربیگری یورگن کلینزمن در تیم ملی آمریکا هدایت تیم فوتبال زیر ۱۸ ساله‌ها و دستیاری در تیم زیر ۲۰ سال این کشور را برعهده گرفت. او بعد از رفتن کلینزمن و آمدن سرمربی جدید نیز در سمت باقی ماند و حالا توانسته در قاره خود به مقام قهرمانی برسد و جواز حضور در رقابت‌های جام جهانی زیر ۲۰ سال را به دست آورد.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان