يكشنبه، 5 تير 1401 - 19:09

اشرف بروجردی رییس کمیته زنان ستاد انتخاباتی روحانی شد

شماره: 3135
Aa Aa

بیشترین رای ازطرف زنان به صندوق‌ها ریخته می‌شود؛ زنان نیمی از جامعه را تشکیل می‌دهند و قسمت عمده‌ای از رای یک رییس جمهور را پوشش می‌دهند.

روحانی تنها گزینه اصلاح‌طلبان است؛
اشرف بروجردی رییس کمیته زنان ستاد انتخاباتی روحانی شد

اشرف بروجردی از انتخابش به عنوان رییس ستاد زنان روحانی برای انتخابات سال ۹۶ خبر داد و در مورد ساز و کارش برای حضور حداکثری زنان در پای صندوق‌های رای گفت: زنان نیمی از جامعه را تشکیل می‌دهند. آنان قسمت عمده‌ای از رای یک رییس جمهور را پوشش می‌دهند و در عرصه‌های مختلف شاهد هستیم که حضوری تاثیرگذار دارند.

به گزارش اسپادانا خبر او خاطرنشان کرده است: این زنان هستند که با حضور خود در عرصه‌های مختلف می‌توانند به رییس جمهور کمک کنند و گاهی شاهد هستیم بیشترین رای ازطرف زنان به صندوق‌ها ریخته می‌شود.

رییس زنان ستاد روحانی عنوان کرد: قصد داریم در این انتخابات زنان حضوری پر رنگ و شایسته‌ای داشته باشند.

او تاکید کرد: باید تلاش کنیم که زنان حضور پررنگی در انتخابات مهمی چون اردیبهشت سال ۹۶ داشته باشند. همانطور که گفتم زنان نیمی از جامعه هستند که می توانند باحضورشان نقش بسزایی در سرنوشت سیاسی کشور داشته باشیم.

بروجردی خاطرنشان کرد: آقای روحانی تنها گزینه اصلاح‌طلبان است. ما می‌توانیم با تجمیع آرا و اندیشه‌های مختلف و همچنین خردورزی به روحانی که صاحب فکر و تدبر است، کمک کنیم.

منبع/ ایلنا

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان