تیم ملی فوتبال اردن: در تهران بازی نمی کنیم | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 28 خرداد 1403 - 13:38

تیم ملی فوتبال اردن: در تهران بازی نمی کنیم

شماره: 3268
Aa Aa

مانع اصلی برگزاری این دیدار تاریخ آن و دلیل دومی که ما این دیدار را قبول نکردیم این بود که کادر فنی تیم با برگزاری این دیدار در تهران موافق نبودند.

پاسخ منفی فدراسیون فوتبال اردن؛
تیم ملی فوتبال اردن: در تهران بازی نمی کنیم

فدراسیون فوتبال اردن رسما به درخواست فدراسیون ایران برای برگزاری دیدار تدارکاتی پاسخ منفی داد.
به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از سایت الکوره، فدراسیون فوتبال اردن رسما با ارسال نامه‌ای به همتای ایرانی خود از برگزاری دیدار تدارکاتی با تیم ملی ایران در تهران عذرخواهی کرد.
اسامه طلال، مدیر تیم ملی اردن تاکید کرد: فدراسیون فوتبال اردن رسما نامه‌ای را روز گذشته به فدراسیون ایران فرستاد و عذرخواهی خود را از قبول نکردن درخواست آنها مبنی بر برگزاری دیدار تدارکاتی در تهران اعلام کرد .
وی افزود: عبدالله المسفر، سرمربی تیم ملی به همراه کادر فنی پیشنهاد ایران را بررسی کردند ولی مانع اصلی این دیدار تاریخش بود زیرا سوم اردیبهشت، ایام فیفا دی نیست پس نمی‌توان لژیونرها را برای این بازی دعوت کرد و نیامدن لژیونرها به این معنا است که اصلا این دیدار فایده‌ای نخواهد داشت.
مدیر تیم ملی اردن در پایان گفت: دلیل دومی که ما این دیدار را قبول نکردیم این بود که در تهران برگزار شود. کادر فنی تیم با برگزاری این دیدار در تهران موافق نبودند. البته ما اهمیت این پیشنهاد را از سوی بهترین تیم آسیا می‌دانیم.

منبع/ وب سایت رسمی برنامه نود

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان