مطهری: شهرام ناظری از دادستان قوچان به مراجع قضایی شکایت کند | اسپادانا خبر
 
 
چهارشنبه، 12 مهر 1402 - 19:17

مطهری: شهرام ناظری از دادستان قوچان به مراجع قضایی شکایت کند

شماره: 3943
Aa Aa

علی مطهری گفته این اتفاق هم از نظر مالی و هم از نظر روحی به گروه ناظری و به مردمی که برای تماشای کنسرت او رفته بودند، خسارت زده.

به دلیل پلمبِ سالن کنسرت «آواز پارسی» در قوچان؛
مطهری: شهرام ناظری از دادستان قوچان به مراجع قضایی شکایت کند

علی مطهری معتقد است به دلیل پلمبِ سالن کنسرت «آواز پارسی» در قوچان، حق شکایت برای شهرام ناظری و وزارت ارشاد محفوظ است.

به گزارش اسپادانا خبر، شامگاه جمعه ششم مرداد، قرار بود با مجوز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی، کنسرت «آواز پارسی» در سالن ورزشی کارگران قوچان اجرا شود اما آنچه در عوض رخ داد، پلمبِ سالن به دستور دادستان قوچان، معطلی تماشاگران و گروه ناظری از ساعت ۱۵: ۳۰ تا ۲۳: ۳۰ پشت درِ سالن و در ‌‌نهایت روانه درمانگاه شدن شهرام ناظری بود.

علی مطهری، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در مورد این اتفاق گفت: به نظر من جناب شهرام ناظری و وزارت ارشاد باید از دادستان قوچان به مراجع قضایی شکایت کنند چون این اتفاق هم از نظر مالی و هم از نظر روحی به گروه ناظری و به مردمی که برای تماشای کنسرت او رفته بودند، خسارت زده و حق شکایت برای آن‌ها محفوظ است.

او با اشاره به سخنرانی خودش که قرار بود ٣٠ آبان سال گذشته، برابر با اربعین در مشهد برگزار شود و توسط دادستان این شهر لغو شد، افزود: وقتی این اتفاق رخ داد، من از دادستان مشهد شکایت کردم و معتقدم راه حل، آه و ناله نیست و برای نشان دادن اعتراض به چنین کارهایی، باید شکایت کرد.

منبع/ خبرآنلاین

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان