چهارشنبه، 13 مهر 1401 - 6:43

محسنی‌اژه‌ای: محدودیت های جدیدی در مورد خاتمی ابلاغ نشده است

شماره: 4270
Aa Aa

سخنگوی قوه‌قضاییه گفته اقدام جدیدی صورت نگرفته و همان محدودیت‌های قبلی بوده که هر چندوقت یکبار نامه‌ای به ضابطان داده می شود.

دستور گذشته باز هم صادر و تمدید شده است؛
محسنی‌اژه‌ای: محدودیت های جدیدی در مورد خاتمی ابلاغ نشده است

سخنگوی قوه‌قضاییه درباره برخی اخبار مبنی بر وضع محدودیت جدید برای رئیس دولت اصلاحات گفت: اقدام جدیدی صورت نگرفته و همان محدودیت‌های قبلی بوده که هر چندوقت یکبار نامه‌ای به ضابطان داده می شد و همین دستور گذشته باز هم صادر و تمدید شده است.

به گزارش اسپادانا خبر، حجت‌الاسلام محسنی‌اژه‌ای در نشست خبری خود در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر دستگیری یکی از مسئولان در سفارت یکی از کشورهای اروپایی گفت: اخیرا چیزی نشنیدم. یک فردی بود که قبلا دستیگر شده بود که حکم هم صادر شد و حکمی هم که صادر شده شامل حبس و شلاق است.

سخنگوی قوه‌قضاییه در پاسخ به سوال دیگری درباره پرونده فریدون گفت: هنوز کیفرخواست صادر نشده و فردی که فراری بود، کماکان فراری است.

محسنی‌اژه‌ای در پاسخ به سوال دیگری درباره اعمال محدودیت جدید برای رییس دولت اصلاحات گفت: دادستان ویژه روحانیت تکذیب نکرده و گفته محدودیت ها مثل سابق و تصویب دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی است. اقدام جدیدی صورت نگرفته و همان محدودیت‌های قبلی بوده که هر چندوقت یکبار نامه‌ای به ضابطان داده می شد و همین دستور گذشته باز هم صادر و تمدید شده است.

منبع/ انتخاب

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان