کارگران دو کارخانه «فولاد قزوین» و «آرمان شفق» دست به تجمع زدند | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 3 ارديبهشت 1403 - 17:42

کارگران دو کارخانه «فولاد قزوین» و «آرمان شفق» دست به تجمع زدند

شماره: 4809
Aa Aa

این کارگران مهمترین مطالبه خود را دریافت حقوق سه ماه اخیر و عیدی و پاداش پایان سال عنوان کردند/ از آبان ماه حق بیمه کارگران این دو کارخانه به تامین اجتماعی پرداخت نشده است.

در اعتراض به عدم دریافت حقوق و مزایای خود؛
کارگران دو کارخانه «فولاد قزوین» و «آرمان شفق» دست به تجمع زدند

به گزارش اسپادانا خبر، کارگران دو کارخانه «فولاد قزوین» و «آرمان شفق» که تحت مسئولیت کارفرمای واحد مشغول کارند در اعتراض به عدم دریافت حقوق و مزایای خود مقابل فرمانداری تاکستان دست به تجمع زدند. این کارگران مهمترین مطالبه خود را دریافت حقوق سه ماه اخیر و عیدی و پاداش پایان سال عنوان کردند.

یکی از معترضان گفت: شرکت راه ابریشم بهره‌بردار رسمی شرکت‌های فولاد قزوین و پارس آرمان شفق چندین ماه است که مسئولیت این دو واحد تولیدکننده انواع فولاد را برعهده گرفته است.

به گفته وی، با احتساب اسفند ماه، ما نزدیک چهار ماه است دستمزد دریافت نکرده‌ایم. از طرف دیگر هر یک از کارگران ارقامی بین ۲ تا ۳ میلیون تومان از کارفرمای سابق بابت عیدی و حق سنوات سالهای گذشته و همچنین اضافه‌کاری طلبکاریم.

این کارگر «فولاد قزوین» و «آرمان شفق» در خاتمه از پرداخت نشدن حق بیمه کارگران خبر داد و افزود: از آبان ماه حق بیمه کارگران این دو کارخانه به تامین اجتماعی پرداخت نشده است.

منبع/ ایلنا

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان