پنجشنبه، 10 آذر 1401 - 7:45

رئیس‌جمهور آمریکا ادعا کرد پشت هر مشکلی در منطقه ایران است

شماره: 4928
Aa Aa

دونالد ترامپ گفته: ما با همکاری متحدان‌مان مسیر دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای را مسدود کردیم ولی توافق با ایران از بدترین چیزهایی است که در عمرم دیدم. ما به آنها 150 میلیارد دلار دادیم اما برای چه؟

در میان تفنگداران نیروی دریایی آمریکا؛
رئیس‌جمهور آمریکا ادعا کرد پشت هر مشکلی در منطقه ایران است

رئیس‌جمهور آمریکا در ادامه فرافکنی‌ها خود به تکرار ادعاهایش علیه کشورمان پرداخت و گفت: هر جا در خاورمیانه می‌رویم رد پای ایران را می بینیم.

به گزارش اسپادانا خبر، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در سخنرانی‌اش در میان تفنگداران نیروی دریایی آمریکا در کالیفرنیا باز هم موضع خود در قبال توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 را تکرار کرد و آن را بدترین توافق ممکن خواند.

وی در ادعاهای خود گفت: ما با همکاری متحدان‌مان مسیر دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای را مسدود کردیم ولی توافق با ایران از بدترین چیزهایی است که در عمرم دیدم. ما به آنها 150 میلیارد دلار دادیم اما برای چه؟

ترامپ همچنین بر تکرار ادعاهای واهی و نخ نمای واشنگتن علیه سیاست‌های منطقه‌ای کشورمان مدعی شد: هرجا در خاورمیانه پا می گذاریم، رد پای ایران، ایران و ایران را می بینیم. پشت هر مشکلی (در منطقه) ایران است.

این ادعاها در حالی مطرح می‌شود که سیاستهای مداخله جویانه و جنگ طلبانه آمریکا و متحدانش در منطقه عامل اصلی مشکلات و ناآرامی‌های خاورمیانه است اما این کشور تلاش می کند تا ایران را برای این مسائل مقصر جلوه دهد.

منبع/ ایسنا

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان