دوشنبه، 29 شهريور 1400 - 19:35

جنتی: خداوند با انقلاب اسلامی ایران دوستان خود را عزیز کرد

شماره: 6675
Aa Aa

دبیر شورای نگهبان گفته: انقلاب ایران ذلت تحمیلی به مسلمانان را گرفت، عزت را به آنان برگرداند و جوانان را به گونه‌ای متحول کرد که عاشق شهادت بودند.

دشمنان خارجی و ایادی داخلی آنان درصدد توطئه هستند؛
جنتی: خداوند با انقلاب اسلامی ایران دوستان خود را عزیز کرد

دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه انقلاب اسلامی بزرگترین نعمت الهی به مردم ما بوده است گفت: خداوند با انقلاب اسلامی دشمنان خود را ذلیل و دوستان خود را عزیز کرد.

به گزارش اسپادانا خبر، آیت‌الله جنتی، دبیر شورای نگهبان با اشاره به ایام دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی نعمت بسیار بزرگی بود که خداوند به وسیله آن دشمنان خود را ذلیل و دوستان خود را عزیز کرد.

جنتی با بیان اینکه این انقلاب شکوهمند ذلت تحمیلی به مسلمانان را گرفت و عزت را به آنان برگرداند تصریح کرد: همه دنیا با انقلاب و حکومت اسلامی مخالف بودند؛ چراکه آن را نمی‌فهمیدند و به همین دلیل از آن ناراضی بودند و این مخالفت‌ها و نارضایتی‌ها به صورت‌های مختلف بروز پیدا می‌کرد که بزرگترین آن جنگ تحمیلی بود.

دبیر شورای نگهبان تحول جوانان را از دیگر برکات عظیم انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: این انقلاب جوانان را به گونه‌ای متحول کرد که در اوج فداکاری و ایثارگری، عاشق شهادت بودند و این روحیه ایثارگری توطئه بدخواهان را بی‌اثر کرد.

وی با شکرگذاری از درگاه الهی برای چهل ساله شدن انقلاب اسلامی اضافه کرد: دشمن با به کار بستن همه توطئه‌ها نمی‌خواست ملت شریف ایران چهل ساله شدن قیام بزرگ خود را ببیند.

دبیر شورای نگهبان به گوشه‌ای از تلاش‌های بنیانگذار انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) برای ایجاد این قیام عظیم اشاره و تاکید کرد: ما باید قدردان و شکرگزار این نعمت بزرگ باشیم و البته در این زمینه انجام وظیفه، پاسداری و دفاع از حدود و قصور انقلاب اسلامی ضروری است؛ چراکه دشمنان خارجی و ایادی داخلی آنان درصدد توطئه هستند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان