جمعه، 15 اسفند 1399 - 14:08

سپاه می گوید شناورهای‌ حامل کالای قاچاق را به آتش خواهد کشید

شماره: 10045
Aa Aa

تنگسیری گفته قاچاقچان اگر بخواهند دست به قاچاق بزنند، خدمه شناورها را بیرون می‌کشیم و شناورهای آنان را با کل کالاهایشان در دریا آتش خواهیم زد.

با اعلام فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران؛
سپاه می گوید شناورهای‌ حامل کالای قاچاق را به آتش خواهد کشید

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت:

به قاچاقچیان کالا و سوخت که نظام اقتصادی کشور را به چالش می‌کشند هشدار می‌دهیم که در صورت تداوم این راه، شناورهای‌ حامل قاچاق را با خارج کردن خدمه آن به آتش می‌کشیم.

به گزارش اسپادانا خبر، علیرضا تنگسیری در بازدید از کشفیات یگان‌های دریایی سپاه در پیرامون جزیره قشم در خلیج فارس اظهار کرد:

قاچاقچیان با وارد کردن کالاهایی که نمونه داخلی آنها در کشور در حال تولید است به نظام اقتصادی کشور ضربه وارد کرده و موجب تعطیلی کارخانجات ما و واحدهای تولیدی داخلی می‌شوند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با تأکید بر این که پیام ما به قاچاقچیان آن است که با آنها شوخی نداریم و مبارزه ما در این زمینه جدی‌تر از هر زمان دیگری است افزود: قاچاقچان اگر مجددا بخواهند دست به قاچاق بزنند، خدمه شناورها را بیرون می‌کشیم و شناورهای آنان را با کل کالاهایشان در دریا آتش خواهیم زد.

تنگسیری با اشاره به حمایت برخی از مسؤولان کشورهای همسایه از قاچاق کالا به ایران تصریح کرد: مبارزه با صید ترال، مبارزه با قاچاق کالا و مبارزه با قاچاق سوخت را به عنوان یکی از مهم‌ترین اولویت‌های نیروی دریایی سپاه با جدیت پیگیری خواهیم کرد و دشمنانی یک مبارزه سیاسی و اقتصادی را با موضوع قاچاق با ما شروع کرده‌اند، بدانند عزم ما در برخورد با قاچاق جزم است و اجازه نخواهیم داد که قاچاق، ریشه‌های اقتصاد کشور را مورد ضربه قرار دهد.

 

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان