دوشنبه، 4 مرداد 1400 - 0:20

وزیر بهداشت ایران سخنگوی این وزارتخانه را برکنار کرد

شماره: 10195
Aa Aa

سعید نمکی از سخنگوی جدید وزارت بهداشت خواسته با امانتداری و دقت از هرگونه "سیاسی‌کاری" پرهیز کرده و قبل از هرگونه اظهارنظر با او هماهنگ شود.

سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت شد؛
وزیر بهداشت ایران سخنگوی این وزارتخانه را برکنار کرد

سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر سیما سادات لاری را با حفظ سمت و پست سازمانی به عنوان سخنگوی وزارت بهداشت منصوب کرد.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از وبدا، متن این حکم به شرح زیر است:

سرکار خانم دکتر سیما سادات لاری

معاون محترم فرهنگی و دانشجویی

با توجه به سوابق ارزنده اجرائی و حسن سلوک با دستگاه‌های اجرائی مرتبط با حفظ سمت و پست سازمانی، امور سخنگوئی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به سرکارعالی محول می شود.

امید است با امانتداری، دقت و پرهیز از هرگونه "سیاسی‌کاری" و تمرکز بر جنبه های فنی و تخصصی این وزارتخانه در انجام امور محوله موید باشید.

از آنجا که هرگونه اظهارنظر سخنگو، دیدگاه رسمی دستگاه و وزیر مربوطه تلقی می‌شود لذا قبل از طرح موارد در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی ضروریست هم آهنگی لازم با اینجانب به عمل آید. لازم به ذکر است قبلاً هیچکدام از همکاران به عنوان سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب نشده‌اند و جناب آقای دکتر جهانپور به عنوان رییس محترم مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی در طول مدیریت بیماری کرونا از طرف روابط عمومی خبررسانی بیماری کرونا را به عهده داشته‌اند که از زحمات صادقانه و برادرانه  ایشان  قدردانی می‌شود.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان