جمعه، 8 مهر 1401 - 20:29

۹ سیلی محکم به آمریکایی‌ها زدیم

شماره: 19368
Aa Aa

هفت کشور آمریکا، انگلیس، فرانسه، نیوزلند، ایتالیا، کانادا و استرالیا اجازه عبودر در آبهای سرزمینی ما ندارند| در زمان طاغوت نیروی دریایی ارتش مجهز به موشکهای برد بلند نبود و به عمق دریاها نمی رفت.

تنگسیری، فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران؛
۹ سیلی محکم به آمریکایی‌ها زدیم

تنگسیری، فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت:

به همت نیرو‌های دریایی ارتش و سپاه اشراف هوشمند اطلاعاتی و رصد لحظه‌ای، ثبات امنیت در خلیج فارس و دریای عمان برقرار شده است.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از فارس، او با بیان اینکه شهدا جان خویش را نثار کردند تا امنیت را در جامعه به ارمغان بیاورند گفت:
خانواده‌های شهدا با ایثارگری خود موجب شدند تا اسلام بماند. شهدا هیچ‌گاه در مقابل دشمن عقب نشینی نکردند. در شناسایی‌ها و عملیات‌های دریایی ما عنایت شهدا را می‌بینیم.
او گفت:
هیبت ناوها و ناوچه‌های آمریکایی‌ها در خلیج فارش شکسته شد.

تنگسیری با بیان اینکه هفت کشور آمریکا، انگلیس، فرانسه، نیوزلند، ایتالیا، کانادا و استرالیا اجازه عبودر در آبهای سرزمینی ما ندارند گفت:

در زمان طاغوت نیروی دریایی ارتش نه مجهز به موشکهای برد بلند بود و نه در عمق دریاها میرفت اما امروز افتخار می‌کند در تمام آب‌های دنیا حضور پیدا می‌کند و این افتخار را شهدا به ارمغان آوردند.

وی با بیان اینکه فقط در نیروی دریایی سپاه ما چندین موشک را تولید می‌کنیم گفت:

امروز نیروی دریایی سپاه قاطعانه در خلیج فارس، دریای عمان و دریاهای آزاد در مقابل دشمن ایستادند.

وی با بیان اینکه کشور‌های فرامنطقه‌ای مسؤولیتی خلیج فارس ندارند افزود:

ایران و کشور‌های مسلمان منطقه مسؤول برقراری ثبات و امنیت دریایی در خلیج فارس هستند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه همچنین گفت: ایران از مظلومان و جبهه مقاومت دفاع و حمایت می‌کند.

تنگسیری با بیان اینکه آمریکایی‌ها قبیحانه عمل می‌کنند و در خلیج فارس حضور دارند گفت:

خلیج فارس متعلق به مسلمانان و متعلق به کشورهای منطقه است. ما در مقابل دشمنان با صلابت ایستاده‌ایم. در یک سال و نیم گذشته ۶ عملیات انجام و ۹ شهید تقدیم انقلاب شد و ماهم به نیت این ۹ شهید ۹ سیلی محکم به آمریکایی‌ها زدیم. ما با الگوگیری از امام حسین (ع) در مقابل دشمنان پیروزیم و در این راه تا آخر با حسین زمان می‌مانیم.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان