جمعه، 8 مهر 1401 - 20:16

جبهه پایداری انقلاب اسلامی به جمنا نخواهد پیوست

شماره: 3261
Aa Aa

جبهه پایداری انقلاب اسلامی هیچ برنامه ای برای پیوستن به مجموعه های جدید سیاسی برای فعالیت در انتخابات ریاست جمهوری ندارد.

با صدور اطلاعیه ای اعلام شد؛
جبهه پایداری انقلاب اسلامی به جمنا نخواهد پیوست

جبهه پایداری انقلاب اسلامی طی اطلاعیه ای اعلام کرد که برنامه ای برای پیوستن به جبهه مردمی نیروهای انقلاب ندارد و تصمیم این جبهه برای انتخابات ریاست جمهوری به زودی اعلام خواهد شد.
به گزارش اسپادانا خبر، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
احتراما با توجه به درج خبری در رسانه ها مبنی بر پیوستن جبهه پایداری انقلاب اسلامی به جمنا، ذکر این نکته ضروری است که مواضع و اخبار جبهه پایداری انقلاب اسلامی، صرفا توسط دبیرکل، قائم مقام یا سخنگوی این تشکل و پایگاه اطلاع رسانی آن اعلام خواهد شد و اخبار منتشر شده اخیر درخصوص مواضع و تصمیمات این جبهه در انتخابات ریاست جمهوری از سوی افراد غیر مسئول نه تنها اقدامی خلاف اخلاق بوده، بلکه نادرست نیز می باشد.
لذا ضمن اینکه از صمیم قلب برای همه گروه ها و کسانی که صادقانه به دنبال ترویج ارزش های انقلاب اسلامی می باشند، آرزوی موفقیت داریم؛ به اطلاع می رساند جبهه پایداری انقلاب اسلامی هیچ برنامه ای برای پیوستن به مجموعه های جدید سیاسی برای فعالیت در انتخابات ریاست جمهوری را نداشته و در خصوص انتخابات ریاست جمهوری طی روزهای آتی به تفصیل مواضع و دیدگاه های خود را به سمع و نظر مردم شریف و انقلابی ایران اسلامی خواهد رساند.

منبع/ ایلنا

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان