پنجشنبه، 20 مرداد 1401 - 12:24

رئیس سازمان بین المللی انرژی اتمی جاسوس اسرائیل بوده است

شماره: 11060
Aa Aa

رسولی فلاحتی گفته آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها دشمن شماره یک ملت ایران هستند و ملت ایران همیشه فریاد مرگ بر آمریکا بر زبان دارند.

خطیب جمعه رشت عنوان کرد؛
رئیس سازمان بین المللی انرژی اتمی جاسوس اسرائیل بوده است
رسولی فلاحتی، خطیب جمعه رشت در نماز جمعه این شهرستان با بیان اینکه نظام بودجه‌ای ایران اشکالات زیادی دارد که باید اصلاح شود گفت:
 
نظام بانکی کشور بیمار است زیرا در این شیوه، بانکداری صورت نمی‌گیرد بلکه بنگاه‌داری انجام می‌گیرد.
 
به گزارش اسپادانا خبرو به نقل از فارس، فلاحتی با تأکید بر لزوم توجه به تولید که اشتغال را به همراه دارد افزود: معیشت راحت، کاهش تورم، تقویت ارزش پول موضوعاتی است که توجه به تولید می‌تواند راه‌حلی برای آن‌ها باشد.
 
فلاحتی با بیان اینکه آمریکا روزبه‌روز به‌سوی مفتضح شدن پیش رفته و دولتمردان آمریکا در موضع ضعف و زبونی سیاسی و جهانی قرارگرفته‌اند تصریح کرد:
 
اخیراً در پرونده ایران به شورای امنیت و مکانیسم ماشه مفتضح شده و به آژانس بین‌المللی هسته‌ای فشار آوردند تا اقداماتی انجام دهد.
 
امام‌جمعه رشت با اشاره به اینکه فردی در رأس آژانس هسته‌ای قرار دارد که خود سابقه جاسوسی برای رژیم صهیونیستی دارد گفت: ایران بارها به تعهدات خود پایبند بوده و آن‌ها از هر فرصتی برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی استفاده می‌کنند.
 
فلاحتی خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها دشمن شماره یک ملت ایران هستند و ملت ایران همیشه فریاد مرگ بر آمریکا بر زبان دارند.
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان