شنبه، 2 بهمن 1400 - 15:29

محرم امسال حتی اگر کسی بمیرد باید با شکوه برگزار شود

شماره: 10771
Aa Aa

این مداح در مراسم شهادت امام باقر(ع) گفته من امسال با هرشرایطی دسته عزاداری بزرگی از میدان آزادی تا میدان انقلاب به راه می‌اندازم.

سعید حدادیان در هیات رزمندگان غرب تهران؛
محرم امسال حتی اگر کسی بمیرد باید با شکوه برگزار شود

سعید حدادیان در مراسم شهادت امام باقر(ع) در هیات رزمندگان غرب تهران که در محل ناحیه مقداد سپاه محمد رسول الله تهران برگزار شد گفت:

مراسم محرم امسال را باید با شکوه برگزار کنیم. حتی اگر قرار باشد کسی بمیرد کسانی هستند که بخواهند جانشان را برای این مراسم بدهند. اجازه جان ما که دست خودمان است.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از انصاف نیوز، او در بخشی از این مراسم گفت: من امسال با هرشرایطی دسته عزاداری بزرگی از میدان آزادی تا میدان انقلاب به راه می‌اندازم. ما قرار بود امسال مراسم عرفه را در فضای باز حرم عبدالعظیم برگزار کنیم. وقتی فضا باز باشد و مردم هم رعایت کنند می‌شود مراسم را برگزار کرد ولی متاسفانه برخی مسئولین با کار شکنی این مراسم را لغو کردند.

این مداح با اشاره به امکان رعایت نکات بهداشتی و برگزاری مراسم گفت: این امکان وجود دارد که هم نکات بهداشتی را رعایت کرد و هم هیات برگزار شود. ما در هیات رزمندگان غزب این را به همه نشان دادیم. همین حالا مراسم با رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار می‌شود و مشکلی هم پیش نمی‌آید.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان